www.svobodamysli.cz

EZOTERA ZÁŘÍ 2016

 
Děkuji Vám všem za krásná setkání na Ezoteře. Jsem ráda, že jsem Vám mohla poradit a pomoc s Vašimi konkrétními problémy, které jste momentálně řešili. Také má první přednáška ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT na výstavě Ezotera byla úžasná a děkuji za Vaši účast, dotazy a pochvaly. Svou účast plánuji i na další Ezoteře 26.-27.11., kde Vám ráda zodpovím Vaše dotazy nebo rovnou pomůžu praktickou ukázkou metody Svoboda mysli. Pokud bude místo, tak budu mít i přednášku.
 
A jeden z Vašich krásných příběhů, kdy ke mně přišla jedna holčina a byla nešťastná, že neví, jakým směrem má jít její život, neví, co má dělat, nezná své životní poslání, baví jí víc věcí najednou, ale žádné neumí tak, aby se mohla rozhodnout jen pro to jedno. Někdo ví, že je umělec a všichni to z něj cítí a ona nic takového necítila a kvůli tomu měla pocit, že její život nemá směr. Šli jsme do příchodu na svět, kdy si uvědomila, co chce tady na Zemi prožít a to žít v lásce. Při prožití a uvědomění si této hluboké pravdy, se rozzářila a necítila další potřebu nějakého hledání. Ví, že jde o to, aby byla šťastná a to může být, i když neví, v čem je jedinečná. Jedinečná může být právě tím, že si tu život bude užívat a bude šťastná. Bylo opravdu nádherné, jak se celá rozzářila a jak z ní veškerá tíha spadla a starosti jí už netrápily. Děkuji, že jsem mohla být součástí tohoto krásného okamžiku.
 
Ještě zmíním jednu moc milou paní, která ke mně přišla jako první. Připadala si unavená a vyčerpaná, protože řešila už asi druhé umělé oplodnění, které zase nevyšlo. S přítelem se snažili už dva nebo tři roky a stále nic. Zpracovali jsme její strachy, že miminko nepřijde a co by to pro ní znamenalo. Také další přesvědčení, které bránily otěhotnění jako vztek na své tělo, malá tvorba a nekvalitní vajíčka, malý byt, pár kil navíc (přesvědčení, že až budu mít o šest kilo méně, bude moje tělo zdravější a půjde to = do té doby než zhubne to nepůjde). Strach z další bolesti umělého otěhotnění, stresu a výroků doktorů. Promluvila si se svým miminkem, které jí sdělilo, že přijde. Nastavili jsme, že by miminko mělo přijít ve 45 letech, což je stejný věk, kdy její maminka otěhotněla. Věřím a z celého srdce přeji, že se miminko brzy narodí a paní do roka otěhotní.
 
Cítím, že bych se s Vámi měla podělit o moje zkušenosti a poznatky na téma neplodnost, otěhotnění, těhotenství, porod a další mateřské zkušenosti a jakákoliv ženská témata včetně ženské energie. Přednáška je 16.10. od 14hod. http://www.svobodamysli.cz/aktualni-prednaska.
Budu moc ráda, když mi dáte vědět, zda je toto téma pro Vás zajímavé nebo jaká jiná témata byste si přáli.
 
Děkuji moc za Vaše názory a těším se na setkání
ezotera-elixir-pro-dusi

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook