www.svobodamysli.cz

HARMONIE BEZ HRANIC PRO KAŽDÉHO Z POHODLÍ DOMOVA

Nyní na Vaše přání 1denní ochutnávka 

Jste ve stresu a nervózní z toho, co všechno ještě nestíháte a co vás čeká? Dopřejte si získat svůj ztracený klid a dostatek energie díky Předvánočnímu speciálu Harmonie bez hranic. Pomocí kvantových vln, energie reiki a shambally vám pomůžeme mít krásné a klidné Vánoce. Nemusíte nikam jezdit, ani nic složitého dělat. Energii vám jednoduše pošleme přímo k vám domů nebo kde zrovna budete.
Další informace a přihlášení najdete na https://www.jolanafiserova.cz/harmonie-bez-hranic/ochutnavka/
 
Těšíme se na Vás a přejeme krásné svátky
 
harmonie-bez-hranic
 
Asi již víte, že existuje něco mezi nebem a zemí, různé energie a vibrace. Snažila jsem se lidem představovat něco materiálního, co si můžou osahat a přesvědčit se, že to funguje například ťukání (Faster EFT). Ale teď chci lidem ukázat něco neuchopitelného a přitom neuvěritelného a to kouzlo energií, vysokých vibrací a kvantových vln.
 
Lidé mi často říkají, že jsem plná energie a jak to dělám.
Někteří z Vás jste zažili účinky působení energií přímo na terapii. Abyste mohli pocítit její účinky dlouhodobě, vytvořila jsem společně s mojí kamarádkou a inspirátorkou Jolanou Fišerovou unikátní projekt Harmonie bez hranic. Vytvořili jsme něco jedinečného, co pomůže každému bez ohledu na předchozí zkušenosti. 
 
Působením energií a kvantových vln dochází ke zvýšení vibrací a zlepšení intuice. Uvědomujeme si lépe, co doopravdy chceme. Rychleji se nám začínají plnit sny, stávají se "náhody", že nám zavolá nebo napíše ten, na koho právě myslíme, získáme něco výhodněji, rozsvítí se na světlech zelená, když chceme přecházet, právě přijíždí náš autobus, dostaneme tu správnou informaci, když položíme otázku, a mnoho dalšího.
 
Pracujeme pouze s čistými záměry, harmonickými frekvencemi a pozitivní energií, aby se dělo to nejlepší pro Vás. Zní to jako pohádka - ale my dvě už takovou pohádku žijeme. Dovolte si ukázat nám, jak ji můžete začít prožívat také.
 
Jana Svobodová a Jolana Fišerová 
 
Bližší informace najdete na https://www.jolanafiserova.cz/harmonie-bez-hranic/ (Můžete si tam stáhnout podrobného průvodce.)
 
 

 

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook