www.svobodamysli.cz

O MNĚ

Od malička mě zajímaly příběhy druhých lidí. Až v dospělosti jsem zjistila, že vše souvisí se vším a že se nic neděje jen tak. Že máme moc a schopnost měnit náš život. Nemusíme měnit druhé, ale sami sebe, svůj názor, postoj, to jak celou věc vnímáme. Udělat změnu pro sebe, abych se přestala trápit. Ostatní to uvidí a buď budou chtít také změnu nebo ne. To je na každém z nás. Tyto souvislosti a "náhody" mě nepřestávají fascinovat, stejně tak, jako síla naší mysli.
 
Sama jsem se přesvědčila, jak Svoboda mysli pomáhá. Vyrovnala jsem se s rozchodem, který mě bolel, protože jsem to poprvé nebyla já, kdo se rozešel a i když jsem to tušila, že se něco děje, pořád jsem věřila, že se to změní. Změnilo, byl definitivní konec, už to nešlo dál.  Vím, že to bylo pro mě to nejlepší, i když v té době jsem to tak neviděla. Díky tomu jsem šla na kurz EFT a dostala jsem se k metodě, která mi pomohla změnit můj život k lepšímu. Dozvěděla jsem se o kurzu FASTER EFT a věděla jsem, že tam MUSÍM být, že to chci umět. Začalo mi docházet, o čem to vlastně je. Viděla jsem, že změny jdou rychleji bez zbytečných opakování stejných vět dokola a ťukání na spoustu bodů.Vyrovnala jsem se se smrtí v rodině. Díky energiím jsem přestala kouřit, přestalo mi to chutnat, tak proč to dělat:-) Na kurz Funkčního principu jsem se přihlásila na poslední chvíli a měla jsem už obrovskou radost z toho, že se mi to povedlo, že jsem to ještě stihla a nemohla se dočkat, co se dozvím pěkného. Po kurzu Funkčního principu mi začalo docházet, o čem to vlastně je. Jak to je jednoduché, jak si vše děláme sami, svým nastavením a tím, čemu věříme. O čem jsme přesvědčení, že je naší pravdou, se nám také dále děje. A že to jde i bez ťukání.
 
Začala jsem naslouchat víc sama sobě, svým pocitům, zaměřovat se na to, co chci opravdu já. Ne to, co po mě chce okolí, k čemu jsem byla vychovávaná s nejlepšími úmysly rodičů, kteří pro mě chtěli a chtějí jen to nejlepší a usnadnit mi život. Za to jim moc děkuji a jsem jim vděčná za všechno, co pro mě udělali. Ne to, co je nejlepší pro ně, je ale nejlepší pro mě. A tak to máme my všichni. Nežijeme život rodičů, žijeme svůj vlastní. Máme jiné zájmy, baví nás a naplňují jiné věci, chceme mít jiné povolání, vydat se na jinou, vlastní cestu životem, na kterou máme právo. Dovolte si to být sami sebou a jít za svým srdcem a snem.
 
Jsem  šťastná, že jsem se vydala za svým snem dělat terapie. Vždycky jsem chtěla ostatním pomáhat a teď vím, že jen vyslechnutí a dobrá rada a snažit se pozitivně myslet někdy opravdu nestačí. Jde o to pracovat s tím, co máme uvnitř sebe, jak si to sami způsobujeme, že se nám tohle děje. Pracovat s našimi programy, podle kterých budeme pořád stejně jednat a cítit se stejně špatně, dokud je nezměníme.  Jelikož již nejsem zastáncem jen jedné metody, rozhodla jsem se jít dál svou nevyšlapanou cestou. Přemýšlela jsem, jak se budou jmenovat moje nové stránky. Mám ráda své nové příjmení, které znamená pro všechny tak důležitou věc, jakou je svoboda. Chtěla jsem jednoduchý název, který bude vystihovat, čeho se to týká. Po dlouhém přemýšlení jsem to vymyslela - SVOBODA MYSLI. SVOBODA je jednou z nejdůležitějších věcí, kterou máme a také je to mé nové příjmení, které jsem svatbou získala a které se mi moc líbí. MYSLI protože vše začíná v naší mysli a jedině změnou mysli může nastat opravdová změna v našem životě. 
 
Další splněný sen pro mě je ten, že jsem se stala maminkou a dokonce hned napoprvé, jak jsme se začali snažit, spíš jak jsme to zkusili, když jsme se rozhodli, že opravdu chceme. Více si o tom můžete přečíst v článku Můj krásný příběh. Je to ten nejkrásnější dar vidět, jak syn roste, jeho pokroky, co dělá nového, jak je chytrý, rozumí nám, pamatuje si věci, o kterých jsme mu ani neříkali nebo neukazovali. Například vzal šňůru od vysavače a šel ji zapojit do zástrčky, tátovi ukazoval, jak si máma odličuje obličej tamponem:-) A takto někdy nevědomě svoje děti vedeme a učíme. Učme je lásce, objímejme se, dávejme si pusy, mějme se rádi a veďme je k tomu, aby byly šťastné a šly si za svými sny, ne za těmi našimi, které jsme si někdy nedopřáli. Nechme jim svobodnou volbu, ať se sami rozhodnou, jaké povolání chtějí dělat, co je baví a naplňuje. Moje cesta je pomáhat druhým. To je to, co mě kromě rodiny opravdu naplňuje. To, když slyším, jak díky mně se začal měnit Váš život, jak jsem Vám pomohla. Že jsem něco nastartovala, uvědomili jste si a zažili, že to jde i jinak, že je mnoho cest a mnoho možností a každý máme právo na tu svou. Díky mě víte, že je něco mezi nebem a zemí a to je to, co si do svého života přitahujete. Někdo tomu říká zákon přitažlivosti. Hledejme souvislosti a berme život jako hru. Hrajme si a zkoušejme, co se stane, když něco uděláme. Tvořme a konejme, když se pro něco rozhodneme. 
 
Děkuji Vám za setkání, žádná setkání nejsou náhodná a mají nám něco dát a ukázat. Děkuji, že jste se stali mými přáteli a setkáváme se jen tak, protože si máme co říct. Děkuji za Vaše milé řádky, doporučení a sdílení Vašich příběhů na mých stránkách v příkladech z praxe. Děkuji, že mě vždycky "něco" napadne, když hledáte odpovědi na Vaše otázky a že to "něco", je vždy to, jak to má být a sama si to znovu uvědomuji. Děkuji za inspiraci k mým článkům, kdy mě najednou opět "něco" napadne a já si musím sednout a napsat to jako třeba teď:-).
 
Přeji všem krásné dny.
 
S láskou
Jana Svobodová - autorka metody Svoboda mysli
 

Kurzy, které jsem navštívila:

2017 - předporodní příprava Ivany Königsmarkové

2017 - kurz Hypnoporod

2017 - Reconnection znovu-napojení Romana Matyášová

2016 - Technika Kvantového Doteku Matrixu 1,2 - Pavel Vondrášek + příprava na Praktika

2015 - Yuen Method - Celostní zdraví

2014 - Úrovně vědomí a využítí techniky Emotional Release - Celostní zdraví

2014 - Automatická kresba - Žaneta Matesová

2014 - Emoční rovnice prakticky - Škola pro ženy

2013 - FASTER EFT - Dvoudenní víkendový seminář - přímo s autorem metody Robertem G. Smithem

2013 - Technika Emotional Release = Funkční princip - Celostní zdraví

2013 - Three In One Concepts - Basic One Brain (Kineziologie)

2013 - Three In One Concepts - Tools of the Trade (Kineziologie)

2013 - Terapie mysli - vycházející z metody RUŠ

2012 - SHAMBALLA 1024 

2012 - REIKI I-III

2011 - FASTER EFT - LEVEL I - přímo s autorem metody Robertem G. Smithem

2010 - FASTER EFT - TAP FEST SEMINAR - přímo s autorem metody Robertem G. Smithem

2009 - EFT - Sindy Katayama

2008 - Modrá Alfa - Petr Velechovský

 

 

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook